54519373 2077365002359316 95299156725202944 n

Ako OB vyzerá?

Obedience má 4 kategórie. Videá:

OBZ – TU (nový skúšobný poriadok SKO)

OB1 – TU a TU

OB2 – TU

OB3 – TU

Prečítajte si skúšobný a súťažný poriadok (pozri Dokumenty)

 


Kam na tréning?

Máme pre vás niekoľko tipov :)

A) semináre (pozri Kalendár akcií)

B) trenéri SK

  1. Košice – spoločné tréningy (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  2. Košice, Rožňava – Viera Fedorová  (TU)
  3. Košice – Ivana Vaněková (TU)
  4. Trnava – Ivan Urminský TU (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  5. Pezinok, Bratislava – Denisa Ružová TU   (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  6. Bratislava – Linda Lukáčová (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)
  7. Poprad – Jozef Olearčin (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

Ak ste inštruktor OB, prosím kontaktujte nás a my vás radi pridáme do zoznamu.

 


Môžu sa OB venovať všetci psíci?

Účasť na súťaži obedience pod záštitou SKO je povolená psom s preukazom pôvodu aj bez neho, pokiaľ im to ich fyzický a zdravotný stav dovoľuje.

 


Ako začať pretekať?

V kalendári akcií si vyberte preteky a v prihláške požiadajte zároveň aj o výkonnostnú knižku, ktorú dostanete priamo na prvých pretekoch. Ak sa ešte necítite na preteky v OBZ, môžete si vybrať neoficiálnu súťaž OB0 (bez zápisu do VK), kde je povolené odmeňovať psa po ukončení cviku.

 


 
Tvorba stranek pre chovatelov